"A&P CONSULTING" ARLETA PAWLAK

Możliwość dofinansowania
ul. Kazimierza Wielkiego 3
65-001 Zielona Góra
Usługa doradcza / Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 21
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Firma A&P Consulting Arleta Pawlak to szkolenia dla firm oraz osób prywatnych, doradztwo HR – budowanie i rozwój potencjału ludzkiego, w tym coaching oraz indywidualny trening kompetencji, prowadzenie mediacji zawodowych oraz doradztwo psychologiczne. Organizujemy szkolenia komercyjne jak i szkolenia współfinansowane ze środków UE. Odpowiadając na potrzeby rynku i naszych Klientów przygotowujemy programy indywidualnie dopasowane do profilu każdego przedsiębiorcy. Pomagamy pracownikom firm i instytucji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania oraz rozwoju organizacji. Nasze szkolenia skierowane są zarówno dla personelu niższego szczebla, zaczynającego swą ścieżkę kariery jak i menedżerów, kierowników, liderów projektu, kadry zarządzającej. Uzupełnieniem naszej oferty jest pomoc przy pozyskiwaniu funduszy z UE i PUP na Państwa inwestycje.


Szkolenia prowadzone są przez właściciela A&P Consulting - Arletę Pawlak.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Cechy, które definiują jej warsztat trenerski to pasja, energia, zaangażowanie oraz umiejętność przekazania wiedzy merytorycznej. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń biznesowych z zakresu: wizerunku, komunikacji, motywacji, zarządzania i budowania zespołów, obsługi klienta i efektywności, wystąpień publicznych, asertywność. Inne obszary działania to efektywność osobista, zarządzanie sobą w czasie, zarządzanie emocjami i stresem, personal branding, budowanie relacji z klientami, tworzenie marki i obsługa klienta. Jako specjalista rynku pracy wspiera przedsiębiorców w wydobywaniu potencjału pracowników, co w efekcie przekłada się na wzrost efektywności firmy i zadowolenie klientów.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia:

 1. Personal Branding – Twoja marka osobista
 2. Pozyskiwanie nowych klientów
 3. Profesjonalna obsługa klienta
 4. Psychologia negocjacji
 5. Psychologiczne aspekty sprzedaży
 6. Rozwiązywanie konfliktów w zespole 
 7. Typy klientów w sprzedaży i obsłudze klienta
 8. Wywieranie wpływu na innych
 9. Zarządzanie zespołem

A&P Consulting zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług dzięki:

 • Wsparciu przy uzupełnianiu dokumentów i refundacji kosztu;
 • Szybkiej i profesjonalnej organizacji szkoleń;
 • Doskonałemu przygotowaniu merytorycznemu;
 • Przekazywaniu praktycznej wiedzy, którą można wdrożyć do działania
 • Certyfikatom uczestnictwa -  na zakończenie szkolenia Uczestnicy otrzymują dyplomy określające przedmiot oraz zakres tematyczny szkolenia.

Misją firmy jest wspieranie rozwoju, zwiększanie zysków oraz bycie współtwórcą sukcesu Twojej firmy. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, dopasowując rozwiązania do potrzeb i rodzaju działalności klienta. Zainwestuj w swój rozwój. Odnieś sukces zawodowy i prywatny dzięki A&P Consulting.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Zielonej Górze pod numerem ewidencyjnym 2.08/00050/2018.

W swoich działaniach stosujemy zasady zgodne z systemem zarządzania jakością wg normy ISO 9001:2015 w zakresie świadczenia usług szkoleniowych oraz doradczych. Posiadamy wdrożone procedury podnoszenia jakości oraz ewaluacji usług szkolenioworozwojowych. Jako firma znajdujemy się także w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia w zakresie doradztwa personalnego, poradnictwa zawodowego oraz pośrednictwa pracy oraz posiadamy krajowy certyfikat Mediatora zawodowego w Mediacjach Sądowych i Pozasądowych.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
apawlak.consulting@gmail.com
Telefon
(+48) 602 210 107