Dostawca usług - Beauty Care Education Agnieszka Morżak

Logo Beauty Care Education Agnieszka Morżak

4.9/5 z 134 ocen

Beauty Care Education Agnieszka Morżak

Siedziba: Sławęcice 7a, 56-200 Sławęcice

NIP: 6991357969

Liczba zrealizowanych usług : 150Charakterystyka działalności firmy

Kilkuosobowa kadra szkoleniowa, wieloletnie doświadczenie zawodowe i instruktorskie, wykształcenie wyższe kierunkowe i pedagogiczne, sale wykładowe i pracownia kosmetyczna profesjonalnie wyposażone, szkolenia z zakresu fizjoterapii prowadzone w profesjonalnym gabinecie fizjoterapii, przeszkolone setki osób z kraju i zagranicy, szkolenia certyfikoiwane w języku polskim i angielskim, od 2 lat współpracujemy z wieloma instytucjami rynku pracy w zakresie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy.

Posiadamy w swojej ofercie szkolenia dla: osób zaczynających swoją przygodę z kosmetyką, oraz kosmetyczek, kosmetologów, licencjatów kierunków medycznych, masażystów , fizjoterapeutów pracujących w zawodzie chcących podnieść swoje kwalifikacje , oraz szkolenia dla lekarzy w zakresie medycyny estetycznej.

Tematem szkoleń są: stylizacja rzęs metody podstawowe i zaawansowane, kwas hialuronowy poziom podstawowy i zaawansowany, botox, wolumetria twarzy i wiele innych zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej,masaże i zabiegi fizjoterapeutyczne, makijaż permanentny, wizaż i stylizacja oraz pierwsza pomoc przedmedyczna.

FIRMIE

Kosmetyczne Centrum Szkoleniowe BEAUTY CARE EDUCATION to wynik wieloletniego doświadczenia zawodowego, ogromnej wiedzy kosmetycznej , pasji i miłości do piękna. To marka stworzona przez najlepszych i dla najlepszych. Specjalizujemy się w  realizacji projektów szkoleniowych z zakresu kosmetologii,  a  misją Naszej firmy jest dążenie do doskonałości  i kształcenie na jak najwyższym poziomie.

Nasza kadra szkoleniowa to wykwalifikowani profesjonaliści,certyfikowani trenerzy,doktorzy i kosmetolodzy z ogromną wiedzą i doświadczeniem ,  styliści  i  pasjonaci swoich dziedzin. Dzięki nim Nasze szkolenia charakteryzują się wysokim stopniem wiedzy zarówno  merytorycznej jak i praktycznej.

BEAUTY CARE EDUCATION to nowoczesny obiekt szkoleniowy, najwyższy standard, współczesny design. Sale szkoleniowe i pracownia kosmetyczna wyposażone w nowoczesny sprzęt szkoleniowy, klimatyzację i duże przeszklenia zapewniające naturalne oświetlenie. Uczestnikom Naszych szkoleń zapewniamy modeli do ćwiczeń,  pracę na profesjonalnych produktach i kosmetykach, oraz w pełni wyposażone indywidualne stanowisko pracy.

Oferowane przez Nas kursy z  zakresu kosmetologii, szkolenia i warsztaty skierowane są nie tylko do kosmetyczek, kosmetologów pracujących w zawodzie, studentek kosmetologii, ale również do osób , które nigdy wcześniej nie miały kontaktu z tym zawodem.  Nasi kursanci przyjeżdżają do nas z całej Polski, Europy i nie tylko..

Program Naszych szkoleń jest programem autorskim opracowanym przez specjalistów z wybranej dziedziny kosmetologii, w oparciu o ogromną wiedzę i wieloletnie doświadczenie  zawodowe. Istnieje możliwość modyfikowania programu w zależności od preferencji i umiejętności kursanta. Każde szkolenie zakończone jest egzaminem teoretycznym i praktycznym. Po  zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje certyfikat , potwierdzający umiejętności i uprawniający do wykonywania zawodu.Każdemu kursantowi zapewniamy materiały dydaktyczne do nauki, skrypt szkoleniowy oraz opiekę instruktorską. Szkolenia umilamy pyszną kawą z ciastem, oraz przerwą na lunch.

BEAUTY CARE EDUCATION to jednostka szkoleniowa  współpracująca z wieloma instytucjami rynku pracy w zakresie szkoleń dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy, wpisana w  Rejestrze Instytucji Szkoleniowych  pod  numerem  2.30/00084/2017 .

Standard Usług Szkoleniowo- Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych(SUS 2.0)

Nr. rejestracyjny certyfikatu :DEKRA/SUS/000459

 

wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych nr.2.30/00084/2017

Certyfikat jakości DEKRA/SUS/000459

BEAUTY_CARE_EDUCATION_Agnieszka_Morżak_skan.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: beautycare_education@wp.pl
Telefon: (+48) 533 023 846

Ciasteczka>