Dostawca usług - Konrad Jazgar I.Firma Orzeł Ośrodek Szkolenia Kierowców II. Spedycja Transport Międzynarodowy

Logo Konrad Jazgar I.Firma Orzeł Ośrodek Szkolenia Kierowców II. Spedycja Transport Międzynarodowy

4.7/5 z 40 ocen

Konrad Jazgar I.Firma Orzeł Ośrodek Szkolenia Kierowców II. Spedycja Transport Międzynarodowy

Siedziba: ul. Młyńska Boczna 11, 31-470 Kraków

NIP: 8680009463

Liczba zrealizowanych usług : 77Charakterystyka działalności firmy

Ośrodek Szkolenia Kierowców ORZEŁ powstał 1996 roku.
Od początku obraliśmy sobie dwa cele, które mają przyświecać naszej działalności:

  • Jakość / wysoka zdawalność
  • Uczciwość - w całej rozciągłości tego pojęcia

Pojęcie jakości rozumiemy przez rzetelną naukę, która opiera się na nowoczesnych rozwiązaniach dydaktycznych, samochodach egzaminacyjnych, kadry z wykształceniem kierunkowym oraz egzaminów wewnętrznych, które mają za zadanie wyeliminować niedociągnięcia powstałe w procesie szkoleniowym.

Jako instruktorzy i kierowcy zdajemy sobie sprawę, że nierzetelne przygotowanie ma wpływ na wynik egzaminu, ale również może zaważyć na losach naszego kursanta w przyszłości.

Pod pojęciem uczciwości kryje się głównie obiektywna ocena osiągniętych wyników procesu szkoleniowego i skonfrontowanie jej z realnymi wymogami egzaminu, jak i niezbędnymi umiejętnościami potrzebnymi do przetrwania w „dżungli” jaką jest ruch drogowy w XXI wieku.

Środki stosowane w Naszym Ośrodku to oczywiście program szkolenia zawarty w ustawie o szkoleniu, jak i innowacyjne rozwiązania, które wdrażamy sukcesywnie od 25 lat przez naszych Instruktorów . Posiadamy cały zbiór materiałów dydaktycznych jak prezentacji, autorskie filmy, testy, które są dostosowane do danych partii materiałów szkoleniowych. Szkolenie w naszym Ośrodku to profesjonalizm oparty na wszechstronnym, kierunkowym wykształceniu wykładowców, jak i nowoczesnych technikach edukacyjnych.
Dlatego jesteśmy przekonani -a to przekonanie graniczy z pewnością, że kursanci, którzy zdają w naszym ośrodku egzamin wewnętrzny są w stanie nie tylko zdać egzamin, ale również cieszyć się wieloletnią bezwypadkową jazdą.

www.orzel.krakow.pl


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: klaudiaspedycja@wp.pl
Telefon: (+48) 502 910 902, (+48) 503 944 664

Ciasteczka>