Dostawca usług - ANNA MARKOWSKA KEENWELL POLSKA

Logo ANNA MARKOWSKA KEENWELL POLSKA

5/5 z 1815 ocen

ANNA MARKOWSKA KEENWELL POLSKA

Siedziba: ul. Małopolska 165/38, 42-218 Częstochowa

NIP: 9491758690

Liczba zrealizowanych usług : 706Charakterystyka działalności firmy

Firma Keenwell powstała w 2007 roku. Od początku działalności zajmujemy się kształceniem w zakresie szeroko rozumianej kosmetyki, kosmetologii, wizażu, medycyny estetycznej oraz stylizacji wizerunku. Prowadzimy zarówno szkolenia indywidualne, kilkuosobowe, jak i grupy szkoleniowe na uczelniach. Naszym sukcesem jest wykształcenie kilkuset osób, które czynnie pracują zawodowo, po uzyskanych u nas kwalifikacjach. Szczególnie cieszy nas fakt, że nasi kursanci i słuchacze przez lata utrzymują kontakt z firmą, biorąc udziała w kolejnych szkoleniach,  pragnąc poszerzać swoją ofertę i wzmacniać swoją pozycję na ryku pracy. Doceniamy to zaufanie i staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i potrzebom, tworząc indywidualną tematykę szkoleń i stale poszerzając ofertę. 

Drugim zakresem działania firmy, poza szkoleniami zawodowymi, jest współpraca z firmami oraz indywidualnymi osobami w zakresie tworzenia wizerunku i stylizacji. Współpracujemy z firmami pragnącymi poprawić standard obsługi oraz jakość kontaktów pracowników z klientami poprzez poszerzenie ich wiedzy z zakresu savoir vivre, stylizacji i zmiany wizerunku oraz dress code. Z naszych usług korzystają wykładowcy uczelni, szefowie firm oraz osoby medialne pragnąc poprawić swój wizerunek.

W zakresie kosmetyki szkolnimy zarówno z podstawowych usług przygotowujących do wykonywania zawodu takich jak depilacja czy henna, poprzez stylizację paznokci, stylizację rzęs, zabiegi pielęgnujące twarzy i ciała, jak i makijaż permanentny czy zamykanie naczyń krwionośnych.

Do wizażu podchodzimy kompleksowo wyjaśniając charakterystykę barw, analizę kolorystyczną, wykonując wszystkie rodzaje makijażu, poczynając od makijażu dziennego, ślubnego, wieczorowego, biznesowego, poprzez makijaż kobiety dojrzałej, pani starszej czy makijaż fotograficzny i estradowy. Bardzo popularne są również indywidualne lekcje makijażu.

Dużą popularnością cieszą się kursy i szkolenia z zabiegów estetycznych jak karboksyterapia, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, osocze bogatopłytkowe, czy iniekcja kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej.

W procesie krztałcenia stawiamy na praktykę dającą pewność dobrze wykonanej usługi przez kursanta.

a1.pdf
a2.pdf
a3.pdf
a5.pdf
a4.pdf
2018_certyfikat_SUS_Anna_Markowska_Keenwell_Polska_EL.pdf
a15.pdf
a16.pdf
a11.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: markowska311@gmail.com
Telefon: (+48) 506 905 451

Ciasteczka>