Dostawca usług - Warto Szkolić Sp. z o.o. Sp. K.

Logo Warto Szkolić Sp. z o.o. Sp. K.

4.9/5 z 6639 ocen

Warto Szkolić Sp. z o.o. Sp. K.

Siedziba: ul. Mieszka I 29/3, 62-200 Gniezno

NIP: 7842509914

Liczba zrealizowanych usług : 1593Charakterystyka działalności firmy

Jesteśmy firmą szkoleniową, która z pasją i poświęceniem przyczynia się do rozwoju kompetencji zawodowych i osobistych pracowników wielu przedsiębiorstw. 

Wspomagamy rozwój wielu firm poprzez diagnozę i analizę sytuacji w zakresie potrzeb szkoleniowych, doradztwo biznesowe, czy też realizację warsztatów i treningów. 

SZKOLENIA
Każde nasze szkolenie jest dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Dzięki wcześniejszej identyfikacji i analizie potrzeb firmy wszystkie nasze działania są "szyte na miarę" potrzeb Klienta. Oferujemy zarówno krótkie treningi, jak i długie cykle warsztatów.

DORADZTWO
Nasze działania wykraczają poza tradycyjne formy szkoleń. Prowadzimy także mentoring, coaching oraz zajmujemy się wdrażaniem standardów obsługi klienta. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów i wspomagamy dzięki unikatowym rozwiązaniom.

MULTIMEDIA
Wyróżnia nas stosowanie nowych technologii edukacyjnych, do których należą: e-learning, filmy szkoleniowe, filmy
instruktażowe czy szkolenia multimedialne.

TRENING W MIEJSCU PRACY
Prowadzimy treningi w naturalnym środowisku pracy uczestników. Warsztaty ,,na żywo’’ i praktyczne ćwiczenia gwarantują szybkie i trwałe przyswajanie wiedzy przy minimalnej ilości czasu.

SUS_2.0_Sp._z_o.o._Sp._K..pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@wartoszkolic.pl
Telefon: 608816943

Ciasteczka>