Dostawca usług - ALBERT CYMBALUK ENGLISH SCHOOL Szkoła Języków Obcych

Logo ALBERT CYMBALUK  ENGLISH SCHOOL Szkoła Języków Obcych

4.7/5 z 163 ocen

ALBERT CYMBALUK ENGLISH SCHOOL Szkoła Języków Obcych

Siedziba: ul. Kożuchowska 15a/412, 65-364 Zielona Góra

NIP: 9291486672

Liczba zrealizowanych usług : 75Charakterystyka działalności firmy

English School Szkoła Języków Obcych jest prywatną firmą, świadczącą działalność w zakresie organizacji kursów z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzimy lekcje zarówno z języka ogólnego jak i specjalistycznego. Zajęcia odbywają się w naszej szkole lub siedzibie klienta.

English School Szkoła Języków Obcych posiada duże doświadczenie, które nabyła w trakcie realizacji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego min. w województwie zachodniopomorskim i lubuskim. W ramach tych projektów przeszkoliliśmy łącznie 501 osób i przeprowadziliśmy ponad 6222 godzin szkoleniowych. Dodatkowo szkoła prowadzi szereg szkoleń dla podmiotów prywatnych (min. firm), które pozyskują fundusze min. Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Na naszym kursie Słuchacz zdobywa umiejętność swobodnego posługiwania się językiem obcym i zwalcza barierę językową co w znacznym stopniu podnosi jego kwalifikacje w zakresie kontaktów międzynarodowych. Starannie planujemy cały program współpracy biorąc pod uwagę unikalną specyfikę Państwa firmy.

Dbamy o sprawną komunikację na każdym etapie współpracy - uważnie wsłuchujemy się w potrzeby i sugestie, proponujemy rozwiązania, na bieżąco informujemy o przebiegu nauki.

  • Sprawdzamy, gdzie jesteśmy na początku, dokąd chcemy dojść i razem znajdujemy optymalny sposób na osiągnięcie celu.

  • Programy i materiały szkoleniowe dostosowujemy do potrzeb konkretnego szkolenia. Wybierając lektorów prowadzących bierzemy pod uwagę zarówno specyfikę kursu jak i kulturę i atmosferę panującą w firmie. Stosujemy interaktywne metody szkoleniowe angażujące wszystkich członków grupy i dostosowane do stylu osób uczących się.

  • Uczymy prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji w sposób komunikatywny i poprawny językowo

  • Przybliżamy formy przyjęte w tworzeniu korespondencji oficjalnej i korespondencji handlowej

  • Zapewniamy pełną dokumentację szkolenia: raporty indywidualne, szczegółowe analizy efektów szkolenia, wyniki testów, zestawienia frekwencji i postępów, analizy ankiet satysfakcji.

English School Szkoła Języków Obcych posiada certyfikat jakości PN - EN ISO 9001:2015

WUP.pdf
ISO_certyfikat.jpg
Referencje1.pdf
Referencje2.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@englishschool.zgora.pl
Telefon: +48 607 404 675

Ciasteczka>