UNICO Monika Lisser

Możliwość dofinansowania
UNICO Monika Lisser
NIP 7821683179
ul. Juliusza Słowackiego 55/1
60-521 Poznań
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 197
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

UNICO to firma, która powstała w oparciu o wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży. Utworzona została przede wszystkim z potrzeby wsparcia przedsiębiorców, firm oraz zatrudnionych w nich pracowników.

Przy współpracy z wieloma niezwykłymi trenerami i szkoleniowcami z różnych dziedzin życia i biznesu, oferujemy spersonalizowane rozwiązania odpowiadające na konkretne potrzeby Klientów.

UNICO to unikatowa koncepcja szkoleń modułowych, która powstała na kanwie doświadczeń w pracy z przedsiębiorcami wielu branż.

Prowadzimy szkolenia i projekty marketingowe, wizerunkowe, doradcze oraz projekty związane z rozwojem biznesu i marki. Całość prowadzona w przystępny i zrozumiały sposób.

Pozyskujemy dofinansowania szkoleń dla osób fizycznych i firm oraz zatrudnionych pracowników na terenie całej Polski.

Stawiamy na autentyczność i relacje, zarówno w naszej pracy, jak i w kontaktach międzyludzkich, a nasze podejście do Klienta jest zawsze indywidualne.

UNICO jest firmą certyfikowaną przez międzynarodową jednostkę normalizującą oraz certyfikującą: Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o. i działamy na podstawie Systemu Zarządzania Jakością, zgodnie z wymaganiami PN-EN ISO 9001:2015.

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (numer 2.30/00212/2022) co pozwala nam obsługiwać szkolenia poprzez Urzędy Pracy oraz z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Zadzwoń, napisz lub umów się na spotkanie, a przekonasz się, że nie będzie to stracony czas.

Monika Lisser

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
monika.lisser@gmail.com
Telefon
(+48) 607 711 681