Dostawca usług - Centrum Rozwoju Finansów Monika Cicha

Logo Centrum Rozwoju Finansów Monika Cicha

4.4/5 z 137 ocen

Centrum Rozwoju Finansów Monika Cicha

Siedziba: Jana Kazimierza 16, 01-248 Warszawa

NIP: 7582118133

Liczba zrealizowanych usług : 108Charakterystyka działalności firmy

Na rynku szkoleniowym działamy od 2011 roku. Do tej pory zrealizowaliśmy około 1 tysiąca szkoleń dla firm oraz jednostek budżetowych.

Specjalizujemy się w organizacji szkoleń z zakresu rachunkowości, prawa, podatków i szeroko rozumianych finansów. Organizujemy szkolenia dla instytucji finansowych, banków spółdzielczych oraz takich branż jak energetyka, wodociągi i kanalizacja, Specjalne Strefy Ekonomiczne, rynek kapitałowy, ubezpieczenia, transport, budownictwo i wielu innych. 

Nasz zespół tworzą ludzie, którzy wykorzystują jedynie najlepsze praktyki i doświadczenia, zdobyte podczas wieloletniej pracy w firmach szkoleniowych i doradczych.

Naszym celem jest realizacja szkoleń na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Na jakość świadczonych przez nas usług składają się: nasze ogromne zaangażowanie, staranne i rzetelne przygotowanie szkoleń na każdym ich etapie, a także otwartość i kompleksowość. Organizujemy szkolenia na terenie całego kraju i za granicą, jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie, staramy się dostosować nasze szkolenia do oczekiwań Klientów.

Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością Usług Edukacyjnych nr 104/2019 ISO 29990:2010

Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00080/2019. 

Certyfikat_ISO.jpg
WUP_wpis.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@crf.pl
Telefon: 222990034

Ciasteczka>