Dostawca usług - Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

Logo Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

4.7/5 z 332 ocen

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

Siedziba: ul. Grabowa 22, 61-473 Poznań

NIP: 7811759805

Liczba zrealizowanych usług : 89Charakterystyka działalności firmy

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej  powstała w 2005 roku jako pierwsza, niepubliczna uczelnia wyższa w Poznaniu, kształcąca  fizjoterapeutów. 

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej i działające przy Uczelni Centrum Kursów i Szkoleń to najbardziej znany ośrodek w Wielkopolsce, posiadający szeroką ofertę skierowaną do fizjoterapeutów, masażystów, rehabilitantów, pedagogów, pedagogów specjalnych, położnych, pielęgniarek oraz lekarzy. Ważnymi kierunkami działalności Uczelni są studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia.

W ofercie szkoleniowej znajdują się uznawane na całym świecie kursy z zakresu metod fizjoterapii, obejmujące takie dziedziny jak geriatria, pediatria, onkologia, neurologia, ortopedia, rehabilitacja sportowa. Wizytówką oferowanych studiów podyplomowych i kursów są najlepsi instruktorzy-praktycy z kraju i zagranicy. Świadectwa, certyfikaty oraz druki MNiSW wystawiane po ukończeniu studiów i kursów upoważniają do pracy i kontynuacji nauki w zakresie danej metody w Polsce oraz poza granicami naszego kraju.

Na stronie internetowej Uczelni http://www.wseit.edu.pl/oferta/studia-podyplomowe znajdziecie Państwo opis każdego kierunku studiów podyplomowych, a na stronie Centrum http://www.kursy.wseit.edu.pl aktualną ofertę kursów organizowanych przez naszą Uczelnię wraz z dostępnymi terminami. 

 

1_Wpis_do_rejestru_WSEiT_str.1.pdf
3_Pozwolenie_na_stałe.pdf
2_Fizjoterapia_I_str.1.pdf
2_Fizjoterapia_I_str.2.pdf
STATUT_WSEiT_2016.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: rekrutacja@wseit.edu.pl, kursy@wseit.edu.pl
Telefon: (+48) 618 391 004

Ciasteczka>