Dostawca usług - Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.

Logo Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.

0/5

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.

Siedziba: Międzyborska 50/uż1, 04-041 Warszawa

NIP: 5260209840

Liczba zrealizowanych usług : 60Charakterystyka działalności firmy

Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o. od 1991 roku organizuje różnorodne formy szkoleń w zakresie technik teleinformatycznych (około 120 przedsięwzięć rocznie). Przygotowujemy szkolenia tematyczne dla poszczególnych grup odbiorców. Posiadamy bazy uczestników ze szczegółowym podziałem na branże. Słuchaczami naszych konferencji są przedstawiciele: administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego, administracji rządowej, instytucji kultury, sektora medycznego, finansowego, przemysłu, telekomunikacji, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracownicy jednostek naukowych i akademickich z terenu całego kraju.

Naszym celem jest edukacja i integracja osób związanych z różnymi sektorami rynku w zakresie technik organizacyjnych i teleinformatycznych. Wiedza prezentowana podczas konferencji stała się podstawą wielu publikacji książkowych. Prowadzimy działania na styku nauki i biznesu.

Do adresatów docieramy elektronicznymi kanałami komunikacji jak poczta elektroniczna i dokument faksowy oraz poprzez działania Contac Center, będącego jednostką CPI utworzoną w 2006 r. i przeszkoloną do nawiązywania kontaktów z uczestnikami konferencji i szkoleń. Ponadto przygotowujemy kampanie adresowane do uczestników zrealizowanych szkoleń CPI oraz osób, które wyraziły zainteresowanie organizowanymi szkoleniami subskrybując nasze Newslettery. Nabór uczestników prowadzimy wielotorowo (również według sugestii naszych sponsorów) wykorzystując do Promocji budowane przez lata spersonalizowane bazy danych.

Za pośrednictwem naszego działu PR, nawiązaliśmy współpracę z licznymi wydawnictwami i portalami tematycznymi na łamach, których publikujemy informacje o naszych wydarzeniach, co w znaczący sposób pozwala nagłośnić nasze przedsięwzięcia w mediach.

Dokładny wykaz zrealizowanym przez nas szkoleń dostępny jest na stronie:  http://cpi.com.pl/archiwum_2016.php

Certyfikat_Certica.pdf
referencja_1.pdf
referencja_2.pdf
referencja_3.pdf
referencja_4.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: i.nowosielska@cpi.com.pl, cpi@cpi.com.pl
Telefon: +48 22 355 86 80

Ciasteczka>