Dostawca usług - Vavatech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Logo Vavatech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.5/5 z 289 ocen

Vavatech Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba: Olesińska 21, 02-548 Warszawa

NIP: 5262845994

Liczba zrealizowanych usług : 12383Charakterystyka działalności firmy

Vavatech od 2006 r. jest jednym z głównych dostawców usług rozwijających kompetencje informatyczne w Polsce. Od 2015 roku szkolenia z zakresu nowych technologii kierujemy także do klientów z zagranicy. Po latach doświadczeń na rynku usług szkoleniowych IT Vavatech wyrósł na solidnego i godnego zaufania partnera. Dzięki temu potrafimy działać na małą i duża skalę. Jesteśmy otwarci na zaspokojenie potrzeb szkoleniowych początkujących adeptów nowych technologii, ale z naszych usług najczęściej korzystają zawodowi programiści i administratorzy ICT. Do klientów Vavatech zaliczają się liderzy sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, integratorzy IT, a także najważniejsze instytucje państwowe.

Dzięki „zwinnemu” zarządzaniu mamy możliwość szybkiej reakcji na potrzeby rynku oraz możliwość indywidualnego podejścia do uczestników. Przed zajęciami staramy się wsłuchiwać w potrzeby szkoleniowe każdego klienta, aby wskazać optymalny program kursu i przydzielić do grupy na wyrównanym poziomie lub proponujemy indywidualne warsztaty. Najczęściej szkolenia odbywają się w grupach 3-5 osobowych. Niemniej mamy też doświadczenie w złożonych projektach edukacyjnych liczących ponad 100 uczestników.  

Kadrę szkoleniową tworzą praktycy; programiści, administratorzy IT, pasjonaci technologii z przygotowaniem dydaktycznym. Współpracujemy też z wykładowcami Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Warszawskiego i Jagiellońskiego z doświadczeniem popartym w komercyjnych projektach.

Katalog szkoleń Vavatech w połowie wypełniony jest przez tematy autorskie naszych trenerów, a drugą część zajmują kursy autoryzowane przez Microsoft. Dzięki współpracy z Partnerami oferujemy też akredytowane zajęcia z Vmware, IBM i ITIL.

Przyjazna atmosfera na kursach przekłada się na zadowolenie Klientów i ponowny wybór naszych usług. Długofalowe relacje z Kontrahentami potwierdzają nasze referencje.

Firma Vavatech jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod nr 2.14/00232/2011.

Centrum szkoleniowe Vavatech posiada akredytację Microsoft z tytułem Microsoft Silver Certified Partner. Otrzymanie oficjalnego statusu partnerstwa gwarantuje profesjonalne akredytowane szkolenia z zakresu technologii Microsoft oraz dostarczanie najświeższych rozwiązań IT. W naszej ofercie pojawiło się ponad 140 autoryzowanych szkoleń z tematyki technologii Microsoft.

Jako Silver Partner zyskujemy dostęp do najnowszych rozwiązań, zasobów Microsoft oraz wsparcia technicznego. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt komputerowy pozwalający na prowadzenie najbardziej wymagających szkoleń, co pozwoli uczestnikom dobrze zgłębić wiedzę, poprzez dokładne sprawdzenie jej w praktyce.

Od listopada 2016 roku nasza firma pozytywnie przeszła audyt certyfikujący i tym samym uzyskała certyfikat ISO 9001:2008 w zakresie: "Usługi szkoleniowe. Projektowanie, tworzenie oraz utrzymywanie oprogramowania".

 

Vavatech-referencja-Softbank.jpg
Vavatech-referencja-GUS.PNG
Vavatech-referencja-CompCentrumInnowacji.PNG
Vavatech-referencja-NarodowyBankPolski.PNG
Vavatech-referencja-BITSA.PNG
Vavatech_Partnerstwo_Microsoft.pdf
WpisDoRejestruInstytucjiSzkolniowych.pdf
VAVATECH_-_Certyfikat_ISO.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@vavatech.pl, damian.zalewski@vavatech.pl
Telefon: +48 22 845 09 70

Ciasteczka>