Kategorie usług
 
Menu

Zarabiaj flipując na mieszkaniach - aspekty prawne, przygotowanie projektu, realizacja z wykorzystaniem najnowszych technologii IT.


Usługa archiwalna

Informacje o usłudze
Czy usługa może być dofinansowana? Tak
Sposób dofinansowania
  • wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników
Rodzaj usługi Usługa szkoleniowa
Podrodzaj usługi Usługa szkoleniowa
Dostępność usługi Otwarta
Numer usługi2019/06/13/25725/414600
Cena netto 10 900,00 zł Cena brutto 10 900,00 zł
Cena netto za godzinę 495,45 zł Cena brutto za godzinę 495,45
Usługa z możliwością dofinansowania Tak
Liczba godzin usługi 22
Termin rozpoczęcia usługi 2019-07-19 Termin zakończenia usługi 2019-07-21
Termin rozpoczęcia rekrutacji 2019-06-13 Termin zakończenia rekrutacji 2019-07-19
Maksymalna liczba uczestników 40
Kategoria główna KU Usługi
Podstawa uzyskania wpisu w zakresie świadczenia usług współfinansowanych Certyfikaty:
Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej PIFS SUS 2.0
Czy usługa pozwala na uzyskanie kwalifikacji lub części kwalifikacji zarejestrowanych w ZRK? Nie
Czy usługa pozwala na uzyskanie kwalifikacji innych niż kwalifikacje zarejestrowane w ZRK? Nie
Czy usługa prowadzi do nabycia kompetencji? Tak
Informacje o podmiocie świadczącym usługę
Nazwa podmiotu Pragmatic.Studio Sp. z o.o.
Osoba do kontaktu Krzysztof Brotoń Telefon 789267755
E-mail biuro@pragmatic.studio
Cel usługi
Cel biznesowy
Celem biznesowym jest zdobycie umiejętności wykonywania flipa ze zwrotem kapitału inwestycyjnego o minimum 10% ROI (zwrot z całej inwestycji) na inwestycji. Umiejętność poruszania realizacji tego typu inwestycji to dla uczestniczących firm dodatkowa metoda pomnażania kapitału. Działania tego typu są szczególnie rozpowszechnione w krajach zachodnich, gdzie stopa zwrotu jest znacznie niższa niż na Polskim rynku. Cel SMART: S (skonkretyzowany) - Uczestnik pozyska umiejętność wykonywania flipów na nieruchomościach z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi IT. M (mierzalny) - Mierzalnym efektem celem jest wykonanie flipa nieruchomości ze zwrotem z inwestycji na poziomie minimum 10% na przestrzeni roku od rozpoczęcia działań inwestycyjnych. Standardowy zwrot z inwestycji to koło 20% przy horyzoncie inwestycyjnym 3 miesięcy. A (osiągalny) - Cel jest w pełni osiągalny na podstawie przekazywanych, sprawdzonych w praktyce na rynku procedur i metodologii inwestycyjnych oraz rezultatów osiąganych przez doświadczonych przedsiębiorców. R (istotny) - Umiejętność poruszania się po rynku nieruchomości jest niezmiernie wartościowa dla firm potrafiących reinwestować kapitał, pozwalając na zbudowanie portfolio zasobów stałych, o które firma może oprzeć się w czasie kryzysu, bądź sprzedać owe zasoby aby pomnożyć kapitał. T (określony w czasie) - Uczestnik pozyska odpowiednią wiedzę oraz pozna procedury krok po kroku do czasu zakończenia szkolenia. Rezultaty z wykorzystania wiedzy powinien osiągnąć najpóźniej w 12 miesięcy od rozpoczęcia działań na rynku nieruchomości.
Cel edukacyjny
Uczestnik szkolenia m.in. nauczy się: - jak wyszukiwać atrakcyjne oferty na flipa w agregatach ofertowych - jak wycenić potencjał nieruchomości pod flipa - jak zaplanować budżet inwestycji wraz z remontem nieruchomości pod flipa - jak zabezpieczyć prawnie swój interes przy współpracy z inwestorem - jak rozliczyć podatek z flipa z wykorzystaniem narzędzi online - jak zaprezentować nieruchomości zdalnie przy wykorzystaniu spaceru 3D oraz technik homestagingu - jak zweryfikować nieruchomość bez wyjścia z domu - jak zweryfikować potencjalnego kupującego przez internet i telefon - jak pozyskać finansowanie na realizację pierwszych flipów
Drukuj do PDF