Kategorie usług
 
Menu

Pakiet szkoleniowy Oczyszczanie Wodorowe w połączeniu z Radiofrekwencją Mikroigłową, Eksfoliacją kwasami oraz Karboksyterapią Medyczną.


Informacje o usłudze
Czy usługa może być dofinansowana? Tak
Sposób dofinansowania
  • wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników
Rodzaj usługi Usługa szkoleniowa
Podrodzaj usługi Usługa szkoleniowa
Dostępność usługi Otwarta
Numer usługi2018/12/07/29016/257108
Cena netto 6 000,00 zł Cena brutto 6 000,00 zł
Cena netto za godzinę 60,00 zł Cena brutto za godzinę 60,00
Usługa z możliwością dofinansowania Tak
Liczba godzin usługi 100
Termin rozpoczęcia usługi 2018-12-13 Termin zakończenia usługi 2018-12-21
Termin rozpoczęcia rekrutacji 2018-12-07 Termin zakończenia rekrutacji 2018-12-12
Maksymalna liczba uczestników 5
Kategoria główna KU Medycyna i uroda
Podstawa uzyskania wpisu w zakresie świadczenia usług współfinansowanych Certyfikaty:
Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej PIFS SUS 2.0
Czy usługa pozwala na zdobycie kwalifikacji lub części kwalifikacji zarejestrowanych w ZRK? Nie
Czy usługa pozwala na uzyskanie kwalifikacji innych niż kwalifikacje zarejestrowane w ZRK? Nie
Czy usługa prowadzi do nabycia kompetencji? Tak
Informacje o podmiocie świadczącym usługę
Nazwa podmiotu Medi Skin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Osoba do kontaktu Justyna Marcinkiewicz Telefon 502 348 409
E-mail biuro@mediskin.com.pl
Cel usługi
Cel biznesowy
Głównym celem biznesowym jest nabycie umiejętności profesjonalnego doradztwa potencjalnemu klientowi/pacjentowi, co da zysk pod postacią wzrostu liczby klientów, ale również podniesie atrakcyjność salonu/gabinetu poprzez zwiększenie wiedzy na temat wykonywanych zabiegów, preparatów, różnic zabiegowych- wszystko to uwzględniając indywidualne potrzeby klienta. Najważniejszą korzyścią jaka przyniesie wprowadzenie powyższej usługi do salonu/gabinetu jest wzrost obrotów ze sprzedaży odczuwalny już w pierwszym miesiącu, a także zadowolenie klienta- poczucie bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi.
Cel edukacyjny
Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu oczyszczania wodorowego twarzy i ciała. Poznajemy pojęcia: dotlenienie skóry właściwej, przebudowa włokien kolagenowych, zneutralizowanie stanów zapalnych, redukcja przebarwień, zwiększenie metabolizmu skóry, poprawa gęstości i jędrności skóry. Zwiększenie umiejętności przekazywania wiedzy potencjalnym klientom na temat metody, efektów oraz ewentualnych przeciwskazań. Zwiększenie umiejętności samorozwoju w zakresie doskonalenia swoich kompetencjii do sprawnego i poprawnego przeprowadzenia poznanego zabiegu również pod względem BHP. Poznanie 5 etapów wykonywania zabiegu. Eksfoliacja kwasami: Szkolenie polega na nabyciu umiejętności w zakresie wykonania zabiegu złuszczania chemicznego, zwanego potocznie peelingiem. Polega na kontrolowanej aplikacji substancji złuszczającej. Głębokość złuszczenia zależna jest od rodzaju substancji, jej ilości ( stężenia), oraz czasu aplikacji. Służy to pobudzeniu odnowy biologicznej skóry. W naskórku przyspieszenie złuszczenia warstw powierzchniowych daje sygnał do pobudzenia podziałów w warstwie podstawnej, a w skórze właściwej stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Radiofrekwencja mikroigłowa: Radiofrekwencja mikroigłowa to zabieg wykorzystujący ciepło endogenne czyli wytworzone w głębszych warstwach skóry pod wpływem emisjii fal radiowych. Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych pozwalających na bezpieczne i zgodne z zasadami wykonanie zabiegu radiofrekwencji mikroigłowej. Po ukończeniu szkolenia uczestnik posiada wiedzę na temat sposobów, technik wykonywania zabiegów. Posiada wiedze na temat wskazań i przeciwskazań do zabiegu. Zna zasady bezpieczeństwa przeprowadzenia zabiegu, oraz posiada umiejętności postępowania w przypadakach ewentualnych powikłań pozabiegowych, potrafi prowadzić dokumentacje związaną z zabiegem oraz przekazać informacje na temat świadomej zgody klienta i karty pacjenta. Karboksyterapia: Szkolenie przeznaczone dla osób chcących podjąć pracę w gabinetach kosmetycznych, SPA, w charakterze doradcy i konsultanta, w aptekach i stanowiskach firm kosmetycznych. Zabieg ten jest bardzo skuteczny, bezpieczny oraz mało inwazyjny. Terapia dwutlenkiem węgla zalecana jest osobom, które chcą pozbyć się zmarszczek i tym samym odmłodzić swoją skórę, zredukować cellulit, zmniejszyć rozstępy i blizny, zamaskować cienie i obrzęki pod oczami, czy pozbyć się nadmiernego tłuszczyku. Ponadto jest to skuteczna metoda leczenia wielu chorób – łuszczycy, łysienia, zaburzeń krążenia obwodowego, owrzodzeń i trudno gojących się ran. Zabieg karboksyterapii polega na wstrzykiwaniu za pomocą igły i specjalnego urządzenia czystego dwutlenku węgla w tkanki podskórne. Zabieg jest mało inwazyjny i dzięki temu jest bezpieczny dla pacjentki.
Drukuj do PDF